מדיניות ונהלים

ברוכים הבאים:-)

לפני שניכנס לעבודה יש כמה דברים שאנחנו רוצים לדבר עליהם.
אלה הם כללי העבודה של הארגון שלנו. הכללים האלה מייצגים את הערכים שלנו, את ה DNA העסקי והחברתי שלנו וכל חבר צוות מחויב להם.
אנחנו מצפים מכל חברי הצוות לכבד אותם בעצמם וללמד אותם הלאה, זאת הדרך היחידה שנוכל ליצור תרבות עסקית, ערכית ואפקטיבית שתאפשר לנו לבנות עסק יציב, עמיד ומשגשג לאורך עשורים קדימה שהערכים שלו ישתכפלו בכל רחבי העולם.
דבר ראשון , לחברה יש תקנון ומדיניות ונהלים המופיעים בבק אופיס ובאתר החברה. זו האחריות האישית שלכם לוודא שקראתם אותם, הבנתם, ואתם פועלים לפיהם. 
התכנים המופעים באתר זה ובהדרכות השונות הינם המלצה בלבד ואין באפשרותם להבטיח תוצאות כלשהן. כל מפיץ הוא עצמאי לחלוטין ובאחריותו האישית להכיר את פרטי תוכנית התגמול, המוצרים וההזדמנות העסקית, ולקדם אותם בהתאם לנהלי החברה, הנחיותיה וחוקי המדינה בה הוא פועל. מפיץ שחרג מכך אחראי באופן אישי לפעולותיו. המפיצים שהקימו ומתחזקים את האתר הזה ואת ההדרכות השונות אינם נושאים באחריות כלפי השימוש בהם על ידי מפיצים אחרים.
מפיצי bhip global הם בעלי עסקים עצמאיים, אינם שכירים של החברה ואין ביניהם לבין החברה ו/או מפיצים עצמאיים אחרים כל קשר של עובד/מעביד וכיוצ"ב. מערכות יחסים ושיתופי פעולה בין המפיצים נעשות מתוך רצון הדדי. לאף מפיץ אין סמכות או אחריות מקצועית על מפיץ אחר.
מדיניות פרסום ושיווק חברי צוות
בעולם השיווק האינטרנטי יש כללי משחק. הנה כמה דברים שחשוב לנו להקפיד עליהם:
 1. אנחנו לעולם לא משתמשים בפרופילים מזויפים או זהויות בדויות. רק בשמות אמיתיים ותמונות אמיתיות. 
 2. אנחנו לא מפרסמים פוסטים בקבוצות פייסבוק. הקבוצות האלה הן כלי עבודה מעולה, איך עובדים בהן בצורה מסודרת, תוכלו ללמוד בהדרכות שלנו וכאן באתר. 
 3. אנחנו שונאים ספאם. ספאם הוא לא חוקי. בישראל יש חוקים ברורים שמבדילים בין פרסום לגיטימי לספאם. אנו מחויבים לפעול לפי חוקי המדינה. שימו לב שאתם פועלים לפי הכללים שמפורטים בעמודי הכלים האינטרנטיים שלנו. בעמודים האלה תוכלו למצוא הנחיות ברורות, מה מותר לעשות ומה אסור, כדי שכולנו נוכל לשמור ולכבד את הכללים והחוקים. אם יש משהו לא ברור, תשאלו את החונך שלכם. או את החונך שלו.
 4. אין להשתמש בלוגו או בשם החברה (BHIP) בייצור כלים פרסומיים, פיזיים או אלקטרוניים.
 5. אין להקים אתרים או עמודים עסקיים ברשתות החברתיות שבשמם מופיע שם החברה (BHIP) או שם מוצרי החברה (INDIGO, FUSION , MOL&B) או כל אחד משמות המוצר של החברה (במידה ואתם משווקים את מוצרי החברה בחו"ל).
 6. אין להקים עמודים שיוצרים מראית עין שמדובר באתר/עמוד רשמי של החברה.
 7. כל אתר/ עמודים ברשתות החברתיות שמוקמים ע"י מפיצים, חובה לציין במקום מרכזי ובולט כי מדובר באתר/עמוד של מפיץ עצמאי.
האמת מספיק טובה
 1. המנעו מהבטחות מוגזמות גם בנושא המוצרים והתועלות שלהם, וגם בנושא העסק ואפשרויות ההכנסה. 
  המוצרים שלנו מעולים ומייצרים תוצאות מדהימות להרבה מאד לקוחות מרוצים. עדיין, יש כללים ברורים שמוכתבים ע"י משרד הבריאות הישראלי שמגדירים מה מותר ומה אסור להגיד על תוספי תזונה באופן כללי.
  למרות שיש מפיצים ברשת שעושים סכומי כסף גדולים מאד של 5 או 6 ספרות, זה לא אומר שאפשר להבטיח  למישהו הצלחה ודאית בעסק הזה מכיוון שההצלחה תלויה בעיקר בו ולא באף אחד אחר.
 2. חברי צוות מתבקשים שלא להגזים בתיאור נפח/היקף העסק שלהם רק כדי לרשום מפיצים נוספים.
 3. חברי צוות מתבקשים לא להשתמש במונחים "עבודה קלה", "לא נדרש מאמץ", "מוצר מרפא" וכדומה.
 4. חברי הצוות יפעלו בצורה מוסרית ולא יעשו שום מעשי תרמית או הולכת שולל כלפי מועמדים בתהליך, מפיצים ולקוחות.
 
הערה חשובה: מפיץ שיבטיח הבטחות שווא, ובכלל זה: הענקת סגולות מרפא למוצרים, הבטחה שמוצר מסוים יכול לרפא או לפתור בעיות רפואיות, הבטחות לגבי הכנסות, ניפוח או הגזמה של הכנסות בפועל או המעטה של המאמץ הנדרש כדי לייצר אותן וכדומה, בכל מדיה אפשרית, הן בכתב, מודפס, אמצעי אלקטרוני או שיחה בעל פה – עובר למעשה על תקנון המדיניות והנהלים של החברה, יאבד את זכותו להיות חלק מהארגון שלנו ויתכן שגם את הזכות להיות מפיץ של החברה ולייצג את המוצרים ואת ההזדמנות העסקית. 
כללי ניהול עסק
כשהצטרפתם, למעשה פתחתם את העסק העצמאי שלכם. מזל טוב 😊
 1. לפי החוק עליכם לדווח על כל ההכנסות שלכם בצורה מסודרת. זו האחריות שלכם להצהיר ולשלם את המיסים הנדרשים בהתאם לחוקי המדינה. אנחנו ממליצים לפנות ליועץ מס או רואה חשבון מוסמך לפגישת ייעוץ (זה בדרך כלל בחינם ולוקח כשעה). הם כבר יסבירו לכם איך צריך לעשות את זה.
 2. חלק מהעמלות של החברה משולמות כל שבוע, חלקן פעם בחודש – וכולן הן תוצאה ישירה של הפעולות שעשיתם והתוצאות שיצרתם. באחריותכם לדעת ולהכיר את התוכנית העסקית ולהבין מה הן הפעולות והתוצאות שאתם צריכים לבצע ולהשיג, כדי שתוכלו להנות מההכנסה שאתם רוצים. 
 
ערכים חשובים יותר מכסף
 1. אנחנו מצרפים לרשת אך ורק מועמדים מגיל 20 ומעלה. אין קשר לשירות צבאי. כן, יש קשר לגיל. זאת מדיניות חברה שחשוב להקפיד עליה. (ולא, אם יומולדת 20 היא בעוד 3 חודשים, זה לא נחשב 20..). הנוהל הזה תקף בישראל. כל המדינות האחרות יפעלו לפי נהלים שיקבעו ע"י החברה.
 2. לגבי חיילים בסדיר או בקבע ו/או עובדי מדינה אחרים, באחריותכם לוודא את האפשרות שלכם להקים עסק עצמאי באינטרנט במקביל לשירותכם.
 3. אנחנו מבקשים מכל המפיצים שלנו לכבד אחד את השני, גם ברמה האישית וגם ברמה העסקית. מערכות היחסים בינינו חשובות יותר מעוד סגירת עסקה מכל סוג שהוא. כל אלה הם כסף קטן לעומת העוצמה שיש בארגון מגובש, ערכי ומשגשג. ההצלחה של כל אחד מאיתנו היא ההצלחה של כולנו.
 4. כחלק מהגישה הזאת אנחנו מצפים מכל המפיצים לשמור על רף מחירים אחיד במכירות בארץ ובעולם. מחיר המוצרים ללקוח מפורסם באתר החברה. מפיץ שמוכר מוצרים בהנחה מיוחדת או במחיר מוזל פוגע באופן ישיר בעמיתיו המפיצים ולכן בערכי הארגון. שימרו על המחירים שמופיעים באתר.
 5. מפיץ שהציע מוצר ללקוח, וגילה שהלקוח כבר רוכש את המוצרים שלנו ממפיץ אחר – יחזיר את הלקוח לבצע רכישה אצל המפיץ המקורי.
 6. חבר צוות שיפעל באופן שעלול לפגוע בשמה הטוב של החברה, המוצרים או שיטת העבודה שלה, לא יוכל להמשיך לפעול ונקודת ההפצה שלו תיסגר.  באותה נשימה, אנחנו מצפים מחברי הצוות שלנו להימנע מביקורת שליליות על חברות אחרות והמוצרים שלהן.
 7. מדיניות אי תחרות: מפיצי הארגון לא ימכרו או יקדמו הזדמנויות של חברות שיווק רשתי אחרות. במקביל הם מתבקשים שלא לשדל לקוחות או חברי צוות של חברות שיווק רשתי אחרות לרכוש מוצרים או להצטרף לחברה שלנו. 

בהצלחה!